MASAŻE

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Cellulit to problem 99% kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt.Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek.Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.

Masaż bańką chińską trwa ok. 30-40 min, powinien byc wykonywany w seriach:10-12 zabiegów, co 3 dni lub profilaktycznie 1 raz w tygodniu.Kosmetyczny masaż twarzy i dekoltu

Systematycznie wykonywany masaż powoduje, że skóra staje się jędrniejsza, gładsza i wygląda młodziej. Zmarszczki i linie mimiczne ulegają zmniejszeniu, poprawia się krążenie krwi, przywraca naturalną wilgotność skóry, wszelkie toksyny łatwiej są usuwane, a twarz zaczyna promienieć blaskiem.


Czas trwania masażu ok.20 min


Masaż ciepłymi kamieniami

Masaż przy użyciu ciepłych kamieni bazaltowych wpływa na cały organizm. Masaż ten łączy w sobie oddziaływanie zarówno termoterapii, drenażu, akupresury i aromatoterapii. Przywraca prawidłowy przepływ energii w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała.


Czas trwania masażu 60 min

 

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny oddziałuje na ciało odprężająco,zmniejsza napięcie w mięśniach, poprawia krążenie krwi, niweluje bóle pleców. Dodatkiem do masażu są olejki zapachowe dobrane indywidualnie do każdego klienta i muzyka pozwalająca na chwilę zapomnienia.

 

Czas masażu: całe ciało 60 min, plecy 20 min 

Cennik
Masaż ciepłymi kamieniami 60 min 90 zł
Masaż bańką chińską 30 min 45 zł
Kosmetyczny masaż twarzy 20 min 40zł
Relaksacyjny masaż ciała 60 min 80 zł
Relaksacyjny masaż pleców 30 min 50 zł
Masaż twarzy i dekoltu 30-35 min 50 zł

Galeria

Więcej