Mikrodermabrazja

 

 Mikrodermabrazja polega na bezinwazyjnym, mechanicznym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka, pod stałą wizualną kontrolą. Dzięki umiarkowanie silnemu usuwaniu górnych warstw naskórka , w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego  tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek.

Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Obserwujemy wyraźną poprawę w wyglądzie skóry, która wykazuje zdolność do wygładzenia i spłycania zmarszczek. Z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładka, napięta, elastyczna i świetlista.

Bardzo wysoką skuteczność obserwuje się również w przypadkach, w których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. Blizny stają się mniej widoczne, plamy i przebarwienia jaśnieją lub całkowicie zostają usunięte, następuje eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników.

Częstotliwość zależy od wskazań i oczekiwań klienta. Zazwyczaj należy przeprowadzić od 2-10 zabiegów w odstępach 7-10 dni (w przypadku  zabiegów odmładzających) do 4 tygodni (w leczeniu trądziku).

 


Cennik
Twarz 85 zł(możliwa opcja z dodatkową maską i ampułką-cena ustalana indywidualnie)
Szyja 50 zł
Twarz + Szyja 100 zł
Dekolt 75 zł
Twarz + szyja + dekolt 150 zł(opcje dodatkowe, cena ustalana indywidualnie)
Mikrodermabrazja+doczyszczanie manualne 90 zł

Galeria

Więcej